Naučte se kouzlit jako Pavel KožíšekNaučte se kouzlit jako Pavel Kožíšek0%

Pavel Kožíšek Video-kurz: Naučte se kouzlit jako Pavel KožíšekV kurzu "Naučte se kouzlit jako Pavel Kožíšek" se jednoduchou a hravou formou naučíte ovládat magii a kouzla. Celým kurzem Vás provede Pavel Kožíšek a jeho pomocnice Hanka Mašlíková.Pro koho je kouzelnický kurz určen?Tento kurz je určen pro všechny bez rozdílu věku, doporučuje se však od 9 let věku. Je vhodný pro úplné začátečníky, kteří se se světem kouzel doposud nesetkali, tak i pro pokročilé začátečníky, kteří už mají nějaká kouzla a kouzlení za sebou, stejně tak pro pokročilé, kteří se s pomocí Pavla Kožíška ještě zdokonalí. Co je obsahem programu "Naučte se kouzlit jako Pavel Kožíšek"?V rámci tohoto kurzu si osvojíte jednoduchá, ale přitom velice efektivní kouzla takřka za pár minut. Naučíte se ovládat karty, osvobozovat různé předměty, kouzlit s míčky, žetony aj. Velká výhoda kurzu tkví v tom, že k provádění jednotlivých kouzel nepotřebujete žádné speciální rekvizity, všechny předměty a rekvizity si snadno obstaráte, a nebo naleznete doma. Čeká na Vás jedno bezplatné video, ve kterém Vám bude představen kouzelnicky kurz. V placené části programu se můžete těšit na šest videí, ve kterých se např. dozvíte:jak si během pouhých deseti sekund zapamatovat pořadí jednotlivých karet v balíčku,mystickou spiritistická seanci,jak provést kouzelný uzel, který se sám rozváže,jak mít kartu v balíčku přesně v pořadí, kde si divák řekne, co je to kouzelnická rozcvička, kterou po Vás Vaši diváci nedokážou zopakovat,jak záhadně nechat zmizet mince,jak množit míčky mezi prsty, v čem tkví tajemství cestující gumičky, jak šátek proměnit v míček, jak laserovým pohledem přeříznout banán,tajemství kouzelných zápalek, co je ukrývá pod oblíbenou rekvizitou s názvem Fantastický magicky box a další kouzla.S pomocí kurzu "Naučte se kouzlit jako Pavel Kožíšek" nahlédnete do tajemství kouzel a stanete se zábavným a vyhledávaným společníkem.Bonus ke kurzu “Naučte se kouzlit jako Pavel Kožíšek“Každý, kdo se zúčastní tohoto magického kurzu, obdrží jako příjemný bonus zdarma vstupenku do Divadla kouzel Pavla Kožíška na jeho strhující show s názvem "Magická esa".Kdo je Pavel Kožíšek?Průvodcem tohoto kurzu je Pavel Kožíšek, který se světu kozel a magie věnuje už řadu let. Pavel je mistrem světa ze Světového poháru bavičů, ředitel Divadla kouzel, prezident Českého magického svazu a oblíbený český iluzionista. Naučte se tedy kouzlit od toho nejpovolanějšího.Krátké video, ve kterém Vám Pavel Kožíšek představí svůj magický kurz.
1 790

Popis

Video-kurz: Naučte se kouzlit jako Pavel Kožíšek

V kurzu "Naučte se kouzlit jako Pavel Kožíšek" se jednoduchou a hravou formou naučíte ovládat magii a kouzla. Celým kurzem Vás provede Pavel Kožíšek a jeho pomocnice Hanka Mašlíková.

Pro koho je kouzelnický kurz určen?

Tento kurz je určen pro všechny bez rozdílu věku, doporučuje se však od 9 let věku. Je vhodný pro úplné začátečníky, kteří se se světem kouzel doposud nesetkali, tak i pro pokročilé začátečníky, kteří už mají nějaká kouzla a kouzlení za sebou, stejně tak pro pokročilé, kteří se s pomocí Pavla Kožíška ještě zdokonalí.

Co je obsahem programu "Naučte se kouzlit jako Pavel Kožíšek"?

V rámci tohoto kurzu si osvojíte jednoduchá, ale přitom velice efektivní kouzla takřka za pár minut. Naučíte se ovládat karty, osvobozovat různé předměty, kouzlit s míčky, žetony aj. Velká výhoda kurzu tkví v tom, že k provádění jednotlivých kouzel nepotřebujete žádné speciální rekvizity, všechny předměty a rekvizity si snadno obstaráte, a nebo naleznete doma. Čeká na Vás jedno bezplatné video, ve kterém Vám bude představen kouzelnicky kurz. V placené části programu se můžete těšit na šest videí, ve kterých se např. dozvíte:

 • jak si během pouhých deseti sekund zapamatovat pořadí jednotlivých karet v balíčku,
 • mystickou spiritistická seanci,
 • jak provést kouzelný uzel, který se sám rozváže,
 • jak mít kartu v balíčku přesně v pořadí, kde si divák řekne,
 • co je to kouzelnická rozcvička, kterou po Vás Vaši diváci nedokážou zopakovat,
 • jak záhadně nechat zmizet mince,
 • jak množit míčky mezi prsty,
 • v čem tkví tajemství cestující gumičky,
 • jak šátek proměnit v míček,
 • jak laserovým pohledem přeříznout banán,
 • tajemství kouzelných zápalek,
 • co je ukrývá pod oblíbenou rekvizitou s názvem Fantastický magicky box a další kouzla.

S pomocí kurzu "Naučte se kouzlit jako Pavel Kožíšek" nahlédnete do tajemství kouzel a stanete se zábavným a vyhledávaným společníkem.

Bonus ke kurzu “Naučte se kouzlit jako Pavel Kožíšek“

Každý, kdo se zúčastní tohoto magického kurzu, obdrží jako příjemný bonus zdarma vstupenku do Divadla kouzel Pavla Kožíška na jeho strhující show s názvem "Magická esa".

Kdo je Pavel Kožíšek?

Průvodcem tohoto kurzu je Pavel Kožíšek, který se světu kozel a magie věnuje už řadu let. Pavel je mistrem světa ze Světového poháru bavičů, ředitel Divadla kouzel, prezident Českého magického svazu a oblíbený český iluzionista. Naučte se tedy kouzlit od toho nejpovolanějšího.

Krátké video, ve kterém Vám Pavel Kožíšek představí svůj magický kurz.

Podobné kurzy z kategorie

Hurá do světa

0.0%
Pokud nejste peciválové a chcete zjistit co všechno je potřeba pro praxi v …

5 najzdieľanejších článkov nablogu TimeManagement.sk

0.0%
Jaké jsou nesdílenější články blogu timemanagement.sk? O tom se dočtete v …